Wyniki

Wyniki

Poniżej znajdują się rezultaty z poszczególnych etapów i startów. W każdym etapie można przełączać się pomiędzy poszczególnymi konkurencjami/dystansami.

Punktacja w poszczególnych startach jest podzielona na dwie sekcje: punkty z danego startu liczone w formie open z podziałem na płcie. Oraz punkty liczone do klasyfikacji generalnej - z podziałem na płcie i kategorie wiekowe.

Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Tatiana Korona19:31.445454
2Marta Szcześniak31:08.054854
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Paweł Sosna14:55.475454
2Leszek Zawadzki16:06.644854
3Marcin Schabowski18:26.514248
4Jacek Winiarczyk19:07.063654
5Piotr Świtaj21:40.133054
6Robert Szarkowski21:41.922448
7Łukasz Majchrzak23:55.311842
8Wojciech Prunski28:17.911248
Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Iwona Dragan00:16.822727
2Anna Egier00:16.912424
3Karolina Cieślik00:18.222121
4Natalia Twarowska00:19.021827
5Mariola Bonecka00:32.651527
6Magda Ostrowska00:44.141227
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Franciszek Korulczyk00:12.872727
2Marcin Schabowski00:14.972427
3Leszek Zawadzki00:15.202124
4Adam Nestorowicz00:17.111827
5Grzegorz Mielech00:18.281527
6Daniel Szymkiewicz00:18.921221
7Mariusz Okrągły00:19.72924
8Grzegorz Kamiński00:20.40627
Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Iwona Dragan00:21.152727
2Beata Drywulska00:23.192427
3Anna Egier00:23.702124
4Katarzyna Kojder00:25.881821
5Jolanta Mielech00:27.521518
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Grzegorz Karczewski00:17.972727
2Robert Mikołajuk00:19.382427
3Marcin Schabowski00:20.462124
4Robert Próchniak00:29.201827
Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Teresa Kumiszcza02:19.822727
2Katarzyna Macewicz02:25.342427
3Marta Szcześniak03:37.642124
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Robert Mikołajuk01:39.392727
2Piotr Mikołajczyk01:51.142427
3Andrzej Powierża02:16.092124
4Dariusz Czekalski02:34.841827
Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Edyta Karwowska00:17.682727
2Irmina Michalak00:20.512427
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Franciszek Korulczyk00:14.382727
2Eryk Mielech00:15.752424
3Marcin Schabowski00:17.242127
4Paweł Paśko00:17.431827
5Patryk Woźniak00:20.471527
6Jacek Winiarczyk00:22.881227
7Jerzy Skulimowski00:24.96927
8Michał Chabasiewicz00:26.70624
Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Irmina Michalak01:33.402727
2Karolina Cieślik01:43.402427
3Natalia Twarowska01:47.722124
4Dorota Kowalska02:12.951827
5Wioletta Pulikowska02:37.921527
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Franciszek Korulczyk01:04.432727
2Paweł Sosna01:05.922427
3Andrzej Fajdasz01:15.122127
4Grzegorz Kumiszcza01:26.551827
5Jacek Winiarczyk01:28.361524
6Paweł Paśko01:33.681224
7Michał Reczek01:38.40924
8Konrad Teper01:50.21621
9Roman Sudul01:58.22321
10Grzegorz Kamiński01:58.48118
11Marek Bany01:58.5227
Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Edyta Karwowska00:38.042727
2Marta Szcześniak01:10.062424
3Anna Kosiorek01:32.972121
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Franciszek Korulczyk00:27.432727
2Leszek Zawadzki00:31.712427
3Eryk Mielech00:34.762124
4Przemysław Majczyna00:37.241824
5Michał Reczek00:39.991521
6Paweł Paśko00:40.511227
7Konrad Teper00:40.96918
8Daniel Szymkiewicz00:44.60615
9Grzegorz Kamiński00:47.68327
10Paweł Figurski00:59.30124
11Dariusz Czekalski01:06.1021
12Michał Raczkiewicz01:13.1118
Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Edyta Karwowska06:59.644141
2Tatiana Korona07:01.653641
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Leszek Zawadzki06:17.964141
2Marcin Schabowski06:48.673636
3Krzysztof Malinowski07:27.533141
4Piotr Mikołajczyk08:01.822741
5Marek Bany09:29.722236
6Jerzy Skulimowski10:44.111841
7Bartłomiej Chojnacki13:40.561231
Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Natalia Twarowska04:04.362727
2Agnieszka Kozioł05:20.722427
3Wioletta Pulikowska05:35.952127
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Andrzej Fajdasz02:50.532727
2Leszek Zawadzki02:53.302427
3Arkadiusz Kraczkowski03:27.202124
4Patryk Woźniak03:27.711827
5Ryszard Sowa03:54.201524
6Wojciech Szymczak04:08.001221
7Maciej Kałuża05:09.08921
Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Beata Drywulska00:52.522727
2Karolina Cieślik00:52.562427
3Katarzyna Kojder00:54.002124
4Dorota Kowalska01:00.651827
5Katarzyna Macewicz01:03.411521
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Grzegorz Karczewski00:38.952727
2Marcin Schabowski00:48.962427
3Michał Madeja01:15.192127
Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Beata Drywulska04:16.742727
2Katarzyna Kojder04:36.582427
3Marta Szcześniak07:10.862124
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Michał Gos03:53.692727
2Tomasz Przybysz03:57.112424
3Karol Bujak04:23.802121
4Mariusz Szatan05:57.021827
Klasyfikacja generalna I. Międzyrzec Podlaski
L.p.Imię i nazwiskoPKT ETAP
1Marcin Schabowski168
2Leszek Zawadzki158
3Marta Szcześniak114
4Franciszek Korulczyk108
5Edyta Karwowska95
6Tatiana Korona90
7Beata Drywulska78
7Paweł Sosna78
8Karolina Cieślik69
9Natalia Twarowska66
10Jacek Winiarczyk63
10Katarzyna Kojder63
11Grzegorz Karczewski54
11Iwona Dragan54
12Irmina Michalak51
12Piotr Mikołajczyk51
12Robert Mikołajuk51
13Andrzej Fajdasz48
14Anna Egier45
14Eryk Mielech45
15Paweł Paśko42
16Katarzyna Macewicz39
17Dorota Kowalska36
17Wioletta Pulikowska36
18Patryk Woźniak33
19Krzysztof Malinowski31
20Piotr Świtaj30
21Jerzy Skulimowski27
21Michał Gos27
21Teresa Kumiszcza27
22Agnieszka Kozioł24
22Michał Reczek24
22Robert Szarkowski24
22Tomasz Przybysz24
23Marek Bany22
24Andrzej Powierża21
24Anna Kosiorek21
24Arkadiusz Kraczkowski21
24Karol Bujak21
24Michał Madeja21
25Adam Nestorowicz18
25Daniel Szymkiewicz18
25Dariusz Czekalski18
25Grzegorz Kumiszcza18
25Mariusz Szatan18
25Przemysław Majczyna18
25Robert Próchniak18
25Łukasz Majchrzak18
26Grzegorz Mielech15
26Jolanta Mielech15
26Konrad Teper15
26Mariola Bonecka15
26Ryszard Sowa15
27Bartłomiej Chojnacki12
27Magda Ostrowska12
27Wojciech Prunski12
27Wojciech Szymczak12
28Grzegorz Kamiński10
29Maciej Kałuża9
29Mariusz Okrągły9
30Michał Chabasiewicz6
31Roman Sudul3
32Paweł Figurski1
33Michał Raczkiewicz0
Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
Klasyfikacja generalna II. Łuków
L.p.Imię i nazwiskoPKT ETAP

Kobiety

L.p.Imię i nazwiskoKategoriaGENERALNAEtap IEtap II
1Marta SzcześniakD126126
2Edyta KarwowskaD9595
2Tatiana KoronaE9595
3Beata DrywulskaE8181
4Natalia TwarowskaB7878
5Karolina CieślikD7575
6Katarzyna KojderD7272
7Dorota KowalskaC5454
7Irmina MichalakB5454
7Iwona DraganD5454
7Wioletta PulikowskaF5454
8Anna EgierD4848
8Katarzyna MacewiczD4848
9Agnieszka KoziołC2727
9Magda OstrowskaC2727
9Mariola BoneckaF2727
9Teresa KumiszczaC2727
10Anna KosiorekD2121
11Jolanta MielechD1818

Mężczyźni

L.p.Imię i nazwiskoKategoriaGENERALNAEtap IEtap II
1Marcin SchabowskiC189189
2Leszek ZawadzkiC173173
3Franciszek KorulczykA108108
4Jacek WiniarczykE105105
5Paweł SosnaB8181
6Paweł PaśkoB7878
7Grzegorz KamińskiE7272
8Jerzy SkulimowskiF6868
8Piotr MikołajczykD6868
9Marek BanyD6363
10Andrzej FajdaszE5454
10Grzegorz KarczewskiD5454
10Patryk WoźniakD5454
10Piotr ŚwitajD5454
10Robert MikołajukC5454
11Dariusz CzekalskiE4848
11Eryk MielechA4848
11Robert SzarkowskiE4848
11Wojciech PrunskiD4848
12Michał ReczekC4545
13Łukasz MajchrzakC4242
14Krzysztof MalinowskiE4141
15Konrad TeperC3939
16Daniel SzymkiewiczC3636
17Bartłomiej ChojnackiD3131
18Adam NestorowiczB2727
18Grzegorz KumiszczaC2727
18Grzegorz MielechD2727
18Mariusz SzatanE2727
18Michał GosD2727
18Michał MadejaB2727
18Robert PróchniakE2727
19Andrzej PowierżaD2424
19Arkadiusz KraczkowskiE2424
19Mariusz OkrągłyD2424
19Michał ChabasiewiczD2424
19Paweł FigurskiE2424
19Przemysław MajczynaC2424
19Ryszard SowaC2424
19Tomasz PrzybyszD2424
20Karol BujakD2121
20Maciej KałużaE2121
20Roman SudulE2121
20Wojciech SzymczakC2121
21Michał RaczkiewiczE1818