Wyniki

Wyniki

Poniżej znajdują się rezultaty z poszczególnych etapów i startów. W każdym etapie można przełączać się pomiędzy poszczególnymi konkurencjami/dystansami.

Punktacja w poszczególnych startach jest podzielona na dwie sekcje: punkty z danego startu liczone w formie open z podziałem na płcie. Oraz punkty liczone do klasyfikacji generalnej - z podziałem na płcie i kategorie wiekowe.

Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Dorota Palewicz-Zając00:25.903030
2Anna Haraś-Dąbrowska00:39.802730
3Marta Szcześniak00:39.982427
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Michał Jagiełło00:13.083030
2Kamil Bieszczad00:14.272730
3Marcin Schabowski00:14.812427
4Robert Jagiełło00:17.522030
5Bartłomiej Szary00:18.231630
6Robert Mikołajuk00:20.051224
7Grzegorz Kamiński00:20.22827
8Grzegorz Perchaluk00:25.01424
9Daniel Beger00:29.28230
10Paweł Zając00:52.41120
Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Aldona Skowrońska21:28.846060
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Marek Rother13:20.866060
2Leszek Zawadzki16:09.005460
3Michał Manterys20:11.184860
4Artur Jeleń20:18.694154
5Sebastian Mazurek22:23.003454
Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Marta Szcześniak00:31.263030
2Anna Haraś-Dąbrowska00:36.032727
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Michał Jagiełło00:18.273030
2Grzegorz Karczewski00:18.962730
3Marcin Schabowski00:21.292427
4Kamil Bieszczad00:21.322030
5Michał Mołdrzyk00:24.481627
6Grzegorz Perchaluk00:25.561230
Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Marta Szcześniak03:11.483030
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Mieszko Palmi-Kukiełko01:01.243030
2Paweł Bednarczyk01:01.542727
3Leszek Zawadzki01:14.922430
4Kamil Bieszczad01:31.542030
5Damian Restel01:32.321630
6Grzegorz Kamiński01:58.011227
Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Mieszko Palmi-Kukiełko00:13.193030
2Paweł Bednarczyk00:13.772727
3Michał Jagiełło00:14.762430
4Tomasz Zdebel00:16.892027
5Kamil Bieszczad00:20.361630
6Piotr Tuszkiewicz00:23.121230
Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Marta Szcześniak03:04.183030
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Kamil Bieszczad01:41.303030
2Marcin Schabowski01:41.992730
3Robert Mikołajuk01:43.702427
4Konrad Gąsiorowski02:00.732024
Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Martyna Maczuch00:37.643030
2Marta Szcześniak01:14.872730
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Mieszko Palmi-Kukiełko00:28.103030
2Michał Jagiełło00:29.652730
3Tomasz Zdebel00:31.242427
4Kamil Bieszczad00:32.162030
5Marcin Schabowski00:38.291624
6Robert Jagiełło00:42.421230
7Jan Milkowski00:44.46827
8Grzegorz Halor00:49.44420
Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Agnieszka Nawrocka11:18.044545
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Mieszko Palmi-Kukiełko05:18.774545
2Paweł Bednarczyk05:35.344141
3Marcin Schabowski07:02.283745
4Jerzy Skulimowski09:34.703245
Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Anna Ogierman01:16.213030
2Marta Szcześniak01:17.772730
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Tomasz Zdebel00:40.113030
2Grzegorz Karczewski00:41.472730
3Michał Jagiełło00:42.702427
4Kamil Bieszczad00:47.722030
5Marcin Schabowski00:50.501624
6Sebastian Mazurek00:52.171227
7Robert Jagiełło00:52.37830
8Piotr Tuszkiewicz00:53.65427
Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Martyna Maczuch03:23.153030
2Aldona Skowrońska03:58.422727
3Agnieszka Pinkawa04:38.382430
4Katarzyna Kojder04:46.942027
5Aleksandra Suchalet05:51.351630
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Leszek Zawadzki02:55.513030
2Mateusz Kroczek03:03.502727
3Marcin Schabowski03:13.772424
4Piotr Tuszkiewicz03:55.922030
5Brajan Szołtysek04:38.011630
6Krzysztof Karut07:29.821220
Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Michał Manterys03:50.303030
2Robert Mikołajuk04:01.342730
3Marcin Schabowski04:33.552427
Klasyfikacja generalna I. Świętochłowice
L.p.Imię i nazwiskoPKT ETAP
1Marcin Schabowski192
2Marta Szcześniak168
3Kamil Bieszczad153
4Michał Jagiełło135
4Mieszko Palmi-Kukiełko135
5Leszek Zawadzki108
6Paweł Bednarczyk95
7Aldona Skowrońska87
8Michał Manterys78
9Tomasz Zdebel74
10Robert Mikołajuk63
11Marek Rother60
11Martyna Maczuch60
12Anna Haraś-Dąbrowska54
12Grzegorz Karczewski54
13Sebastian Mazurek46
14Agnieszka Nawrocka45
15Artur Jeleń41
16Robert Jagiełło40
17Piotr Tuszkiewicz36
18Jerzy Skulimowski32
19Anna Ogierman30
19Dorota Palewicz-Zając30
20Mateusz Kroczek27
21Agnieszka Pinkawa24
22Grzegorz Kamiński20
22Katarzyna Kojder20
22Konrad Gąsiorowski20
23Aleksandra Suchalet16
23Bartłomiej Szary16
23Brajan Szołtysek16
23Damian Restel16
23Grzegorz Perchaluk16
23Michał Mołdrzyk16
24Krzysztof Karut12
25Jan Milkowski8
26Grzegorz Halor4
27Daniel Beger2
28Paweł Zając1
Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Edyta Karwowska00:16.553030
2Irmina Michalak00:17.832730
3Beata Drywulska00:20.672430
4Dorota Durka00:21.582027
5Agnieszka Żmijewska00:22.201630
6Anna Oleksiuk00:31.591227
7Ewelina Ostapiuk00:37.40830
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Kamil Bieszczad00:14.723030
2Marcin Schabowski00:15.462730
3Piotr Fronc00:17.312427
4Krzysztof Momot00:17.462030
5Dariusz Saramok00:18.071624
6Piotr Tuszkiewicz00:18.141227
7Paweł Prużanin00:18.22830
8Andrzej Romanowski00:19.84430
9Grzegorz Kamiński00:20.89224
10Wojciech Góral00:21.53120
11Grzegorz Perchaluk00:23.6420
Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Łukasz Majchrzak23:10.206060
2Marek Bany25:12.095460
Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Ewa Czerkas00:24.643030
2Teresa Kumiszcza00:30.512727
3Alina Stankiewicz00:31.172430
4Anna Haraś-Dąbrowska00:42.262030
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Grzegorz Karczewski00:17.463030
2Kamil Bieszczad00:20.362730
3Marcin Schabowski00:21.902430
4Kamil Wolski00:22.522027
5Piotr Tuszkiewicz00:23.421630
6Grzegorz Perchaluk00:23.881227
7Dobromir Czerkas00:24.42827
8Krzysztof Momot00:25.21424
9Wlodzimierz Gąsiorowski00:27.42220
10Dariusz Gąsiorowski00:27.45116
11Krzysztof Oleksy00:35.9612
12Tomasz Komorniak00:36.8824
Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Edyta Karwowska01:23.813030
2Marta Szcześniak03:03.772727
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Aleksander Krzesiński01:22.533030
2Kamil Bieszczad01:24.582730
3Marcin Schabowski01:26.472427
4Jacek Winiarczyk01:29.022030
5Dariusz Grzymkowski01:32.301627
6Damian Restel01:37.981224
7Piotr Lach01:40.23820
8Piotr Fronc01:44.18424
9Roman Suduł01:50.01216
10Rafał Miszkiniuk01:58.37130
11Grzegorz Kamiński01:59.4812
12Michał Raczkiewicz02:56.908
Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Edyta Karwowska00:17.903030
2Beata Drywulska00:22.662730
3Dorota Durka00:27.142427
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Wilhelm Gromisz00:13.403030
2Marcin Schabowski00:18.572730
3Kamil Bieszczad00:19.292430
4Krzysztof Momot00:22.762030
5Piotr Tuszkiewicz00:28.291627
Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Aleksandra Bednarek01:45.183030
2Marta Szcześniak03:12.502730
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Kamil Bieszczad01:37.823030
2Robert Mikołajuk01:41.052730
3Marcin Schabowski01:44.932427
4Piotr Tuszkiewicz02:02.442030
5Grzegorz Perchaluk02:05.111627
Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Edyta Karwowska00:38.643030
2Paulina Jurzysta00:49.912730
3Marta Szcześniak01:28.682427
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Kamil Bieszczad00:32.863030
2Marcin Schabowski00:36.312730
3Jacek Winiarczyk00:39.462430
4Piotr Tuszkiewicz00:41.512027
5Piotr Fronc00:44.941627
6Rafał Miszkiniuk00:45.421230
7Andrzej Romanowski00:48.52827
8Marek Przyborowski00:49.76424
9Piotr Karaś00:52.91224
10Roman Suduł00:54.63124
11Przemek Franczak01:02.2220
Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Jacek Winiarczyk07:17.154545
2Piotr Świtaj07:27.084145
3Jerzy Skulimowski08:54.553745
4Bartłomiej Chojnacki12:46.223241
Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Aleksandra Bednarek00:49.873030
2Alina Stankiewicz01:04.822730
3Agnieszka Maciejewska01:12.602430
4Teresa Kumiszcza01:15.792030
5Marta Szcześniak01:25.141627
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Grzegorz Karczewski00:39.713030
2Kamil Bieszczad00:43.782730
3Robert Mikołajuk00:45.822430
4Marcin Schabowski00:48.532027
5Piotr Tuszkiewicz00:51.911630
6Grzegorz Perchaluk00:53.061227
Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Aleksandra Bednarek02:50.013030
2Marta Szcześniak06:57.542730
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Kamil Bieszczad03:00.063030
2Marcin Schabowski03:04.412730
3Grzegorz Kumiszcza03:33.962430
4Damian Restel03:40.732027
5Piotr Lach04:02.921624
Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Aleksandra Bednarek03:30.853030
2Katarzyna Kojder04:49.272730
3Marta Szcześniak07:06.132427
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Robert Mikołajuk04:00.063030
2Marcin Schabowski04:08.222727
Klasyfikacja generalna II. Łuków
L.p.Imię i nazwiskoPKT ETAP
1Marcin Schabowski227
2Kamil Bieszczad225
3Marta Szcześniak145
4Aleksandra Bednarek120
4Edyta Karwowska120
5Piotr Tuszkiewicz100
6Jacek Winiarczyk89
7Robert Mikołajuk81
8Grzegorz Karczewski60
8Łukasz Majchrzak60
9Marek Bany54
10Alina Stankiewicz51
10Beata Drywulska51
11Teresa Kumiszcza47
12Dorota Durka44
12Krzysztof Momot44
12Piotr Fronc44
13Piotr Świtaj41
14Grzegorz Perchaluk40
15Jerzy Skulimowski37
16Bartłomiej Chojnacki32
16Damian Restel32
17Aleksander Krzesiński30
17Ewa Czerkas30
17Wilhelm Gromisz30
18Irmina Michalak27
18Katarzyna Kojder27
18Paulina Jurzysta27
19Agnieszka Maciejewska24
19Grzegorz Kumiszcza24
19Piotr Lach24
20Anna Haraś-Dąbrowska20
20Kamil Wolski20
21Agnieszka Żmijewska16
21Dariusz Grzymkowski16
21Dariusz Saramok16
22Rafał Miszkiniuk13
23Andrzej Romanowski12
23Anna Oleksiuk12
24Dobromir Czerkas8
24Ewelina Ostapiuk8
24Paweł Prużanin8
25Marek Przyborowski4
26Roman Suduł3
27Grzegorz Kamiński2
27Piotr Karaś2
27Wlodzimierz Gąsiorowski2
28Dariusz Gąsiorowski1
28Wojciech Góral1
29Krzysztof Oleksy0
29Michał Raczkiewicz0
29Przemek Franczak0
29Tomasz Komorniak0
Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Edyta Karwowska00:15.792727
2Irmina Michalak00:17.662427
3Olga Momot00:17.952124
4Agnieszka Żmijewska00:20.201827
5Karolina Cieślik00:20.431524
6Dorota Durka00:20.881221
7Monika Miller00:26.92921
8Anna Oleksiuk00:30.91618
9Marta Szcześniak00:31.20315
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Franciszek Korulczyk00:12.512727
2Kamil Bieszczad00:14.152424
3Mateusz Jakoniuk00:14.262127
4Marcin Schabowski00:15.371827
5Adam Ostrowski00:15.821524
6Miłosław Piechowski00:15.901227
7Michal Reczek00:16.01921
8Robert Jagiello00:16.31627
9Krzysztof Momot00:16.41324
10Piotr Fronc00:16.70118
11Piotr Dziubak00:17.0324
12Dariusz Saramok00:17.0415
13Piotr Tuszkiewicz00:17.4521
14Albert Witkowski00:17.8324
15Karol Bandzarewicz00:18.4212
16Andrzej Romanowski00:18.9921
17Grzegorz Kamiński00:20.3518
18Marek Przyborowski00:21.0218
19Grzegorz Perchaluk00:24.8415
Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Karolina Cieślik00:23.372727
2Katarzyna Kojder00:23.672424
3Agata Klepacka00:26.872127
4Teresa Kumiszcza00:28.931824
5Alina Stankiewicz00:30.281527
6Marta Szcześniak00:32.601221
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Grzegorz Karczewski00:17.232727
2Kamil Bieszczad00:19.562427
3Marcin Schabowski00:20.522127
4Kamil Wolski00:21.021824
5Albert Witkowski00:21.801524
6Dariusz Saramok00:21.931221
7Piotr Tuszkiewicz00:22.21927
8Andrzej Romanowski00:23.85621
9Grzegorz Perchaluk00:24.18324
10Robert Próchniak00:28.46121
11Paweł Kurowski00:31.2918
Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Edyta Karwowska01:19.562727
2Irmina Michalak01:31.482427
3Marta Szcześniak03:02.642124
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Patryk Pawlaczyk00:58.692727
2Franciszek Korulczyk01:03.332427
3Kamil Bieszczad01:11.892124
4Marcin Schabowski01:14.551827
5Mateusz Smolny01:20.901524
6Piotr Lach01:38.551227
7Piotr Fronc01:39.25921
8Wiktor Waszczuk01:42.35618
9Wojciech Góral01:54.76315
10Grzegorz Kamiński01:55.32124
11Miłosław Piechowski01:56.8927
12Michał Raczkiewicz02:33.5821
Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Edyta Karwowska00:17.462727
2Olga Momot00:19.352427
3Irmina Michalak00:19.532124
4Beata Drywulska00:21.291827
5Dorota Durka00:24.361524
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Patryk Pawlaczyk00:12.862727
2Kamil Bieszczad00:16.122427
3Marcin Schabowski00:16.212127
4Robert Jagiello00:19.861827
5Krzysztof Momot00:21.961524
6Piotr Tuszkiewicz00:23.591221
Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Aleksandra Bednarek01:32.462727
2Marta Szcześniak02:54.062427
3Agnieszka Maciejewska02:59.492124
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Robert Mikołajuk01:34.932727
2Marcin Schabowski01:39.172424
3Kamil Bieszczad01:41.542127
4Grzegorz Perchaluk01:56.161827
5Piotr Lach01:56.261524
6Piotr Tuszkiewicz01:57.411221
7Albert Witkowski02:01.70927
8Marcin Parząrka Lipiński02:22.50624
Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Edyta Karwowska00:35.452727
2Beata Drywulska00:42.922427
3Agnieszka Żmijewska00:46.072127
4Dorota Durka00:51.411824
5Marta Szcześniak01:26.571521
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Franciszek Korulczyk00:27.382727
2Kamil Bieszczad00:30.572424
3Adam Ostrowski00:33.882127
4Marcin Schabowski00:34.741824
5Wiktor Waszczuk00:36.071521
6Krzysztof Momot00:37.061227
7Konrad Teper00:38.07918
8Robert Jagiello00:38.48624
9Piotr Fronc00:40.93315
10Piotr Dziubak00:41.07127
11Piotr Tuszkiewicz00:43.8121
12Grzegorz Kamiński00:47.5718
13Albert Witkowski00:47.8527
14Tomasz Złomańczuk00:49.0212
15Marek Przyborowski00:50.1024
Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Marcin Schabowski06:45.094141
2Jerzy Skulimowski09:18.583641
Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Aleksandra Bednarek00:41.042727
2Beata Drywulska00:48.302427
3Katarzyna Kojder00:51.912127
4Karolina Cieślik00:52.621824
5Dorota Durka00:57.541521
6Alina Stankiewicz01:03.021224
7Teresa Kumiszcza01:10.94927
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Grzegorz Karczewski00:38.382727
2Robert Mikołajuk00:40.752427
3Kamil Bieszczad00:42.372127
4Marcin Schabowski00:46.701824
5Robert Jagiello00:49.111527
6Piotr Tuszkiewicz00:49.141224
7Konrad Gąsiorowski00:49.41921
8Grzegorz Perchaluk00:49.65621
9Albert Witkowski00:51.15324
10Marcin Parząrka Lipiński00:56.83121
11Dariusz Gąsiorowski01:06.0218
12Paweł Kurowski01:06.7018
13Tomasz Komorniak01:28.9615
Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Edyta Karwowska02:58.502727
2Marta Szcześniak06:28.722424
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Kamil Bieszczad02:50.202727
2Marcin Schabowski02:52.692427
3Dariusz Grzymkowski03:19.862127
4Grzegorz Kumiszcza03:32.761824
Kobiety
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Aleksandra Bednarek03:10.082727
2Katarzyna Kojder04:18.662427
3Marta Szcześniak06:24.132124
Mężczyźni
L.p.Imię i nazwiskoCzasPKT ETAPPKT GEN
1Robert Mikołajuk03:36.652727
Klasyfikacja generalna III. Międzyrzec Podlaski
L.p.Imię i nazwiskoPKT ETAP
1Marcin Schabowski203
2Kamil Bieszczad186
3Edyta Karwowska135
4Marta Szcześniak120
5Aleksandra Bednarek81
6Franciszek Korulczyk78
6Robert Mikołajuk78
7Irmina Michalak69
7Katarzyna Kojder69
8Beata Drywulska66
9Dorota Durka60
9Karolina Cieślik60
10Grzegorz Karczewski54
10Patryk Pawlaczyk54
11Olga Momot45
11Piotr Tuszkiewicz45
11Robert Jagiello45
12Agnieszka Żmijewska39
13Adam Ostrowski36
13Jerzy Skulimowski36
14Krzysztof Momot30
15Albert Witkowski27
15Alina Stankiewicz27
15Grzegorz Perchaluk27
15Piotr Lach27
15Teresa Kumiszcza27
16Agata Klepacka21
16Agnieszka Maciejewska21
16Dariusz Grzymkowski21
16Mateusz Jakoniuk21
16Wiktor Waszczuk21
17Grzegorz Kumiszcza18
17Kamil Wolski18
18Mateusz Smolny15
19Piotr Fronc13
20Dariusz Saramok12
20Miłosław Piechowski12
21Konrad Gąsiorowski9
21Konrad Teper9
21Michal Reczek9
21Monika Miller9
22Marcin Parząrka Lipiński7
23Andrzej Romanowski6
23Anna Oleksiuk6
24Wojciech Góral3
25Grzegorz Kamiński1
25Piotr Dziubak1
25Robert Próchniak1
26Dariusz Gąsiorowski0
26Karol Bandzarewicz0
26Marek Przyborowski0
26Michał Raczkiewicz0
26Paweł Kurowski0
26Tomasz Komorniak0
26Tomasz Złomańczuk0

Kobiety

L.p.Imię i nazwiskoKategoriaGENERALNAEtap IEtap IIEtap III
1Marta SzcześniakD501177168156
2Edyta KarwowskaD255120135
3Aleksandra BednarekB20112081
4Dorota DurkaD1445490
5Beata DrywulskaE1416081
6Katarzyna KojderD135273078
7Alina StankiewiczE1116051
8Irmina MichalakB1083078
9Aldona SkowrońskaC8787
9Anna Haraś-DąbrowskaD875730
10Agnieszka ŻmijewskaC843054
11Karolina CieślikD7575
12Martyna MaczuchC6060
13Teresa KumiszczaC5757
14Agnieszka MaciejewskaD543024
15Olga MomotB5151
15Teresa KumiszczaC5151
16Agnieszka NawrockaD4545
16Anna OleksiukC452718
17Agnieszka PinkawaD3030
17Aleksandra SuchaletA3030
17Anna OgiermanC3030
17Dorota Palewicz-ZającC3030
17Ewa CzerkasC3030
17Ewelina OstapiukA3030
17Paulina JurzystaB3030
18Agata KlepackaC2727
19Monika MillerB2121

Mężczyźni

L.p.Imię i nazwiskoKategoriaGENERALNAEtap IEtap IIEtap III
1Marcin SchabowskiC734228258248
2Kamil BieszczadA657210240207
3Piotr TuszkiewiczE39387171135
4Robert MikołajukC252819081
5Grzegorz PerchalukE2425410187
6Grzegorz KarczewskiD174606054
7Grzegorz KamińskiE150543660
8Michał JagiełłoC147147
9Mieszko Palmi-KukiełkoB135135
10Piotr FroncC1327854
11Jerzy SkulimowskiF131454541
12Albert WitkowskiD126126
13Leszek ZawadzkiC120120
14Jacek WiniarczykE105105
14Robert JagielloE105105
15Andrzej RomanowskiD995742
16Paweł BednarczykB9595
16Piotr LachE954451
17Michał ManterysD9090
17Robert JagiełłoE9090
18Krzysztof MomotE8484
18Tomasz ZdebelC8484
19Damian RestelE813051
19Franciszek KorulczykA8181
19Sebastian MazurekD8181
20Krzysztof MomotE7575
21Marek PrzyborowskiD662442
22Dariusz SaramokC602436
22Marek BanyD6060
22Marek RotherE6060
22Rafał MiszkiniukD6060
22Łukasz MajchrzakC6060
23Artur JeleńC5454
23Dariusz GrzymkowskiE542727
23Grzegorz KumiszczaE543024
23Miłosław PiechowskiD5454
23Patryk PawlaczykB5454
24Adam OstrowskiC5151
24Kamil WolskiC512724
24Piotr DziubakB5151
25Konrad GąsiorowskiC452421
25Marcin Parząrka LipińskiD4545
25Piotr ŚwitajD4545
26Bartłomiej ChojnackiD4141
27Roman SudułE4040
28Tomasz KomorniakD392415
28Wiktor WaszczukC3939
29Paweł KurowskiD3636
30Wojciech GóralC352015
31Aleksander KrzesińskiC3030
31Bartłomiej SzaryB3030
31Brajan SzołtysekB3030
31Daniel BegerD3030
31Paweł PrużaninB3030
31Wilhelm GromiszD3030
32Michał RaczkiewiczE29821
33Dobromir CzerkasD2727
33Jan MilkowskiE2727
33Mateusz JakoniukB2727
33Mateusz KroczekC2727
33Michał MołdrzykD2727
34Mateusz SmolnyC2424
34Piotr KaraśC2424
35Michal ReczekC2121
35Robert PróchniakE2121
36Grzegorz HalorC2020
36Krzysztof KarutC2020
36Paweł ZającC2020
36Przemek FranczakC2020
36Wlodzimierz GąsiorowskiE2020
37Dariusz GąsiorowskiE1818
37Konrad TeperC1818
38Dariusz GąsiorowskiE1616
39Karol BandzarewiczC1212
39Krzysztof OleksyE1212
39Tomasz ZłomańczukC1212