Harmonogram startów

HARMONGRAM 3 ETAPU ARUA CUP MIĘDZYRZEC PODLASKI 26.02.2022

25m - dowolny wyniki etapu Godzina startu 09:30
 
SERIA 1 Godzina startu 09:30
Tor Imię Nazwisko Kategoria Klub
1 Marcin Schabowski C Harciole
2 Kamil Bieszczad A Świętochłowicki Klub Morsów Harciole
3 Krzysztof Momot E Niezrzeszony
4 Dariusz Saramok C Moczykije i moczy Grażyny
 
SERIA 2 Godzina startu 09:33
Tor Imię Nazwisko Kategoria Klub
1 Edyta Karwowska D Morsy Siedlce
2 Irmina Michalak B Niezrzeszona
3 Dorota Durka D Morsświry Warszawa
4 Agnieszka Żmijewska C MWSC Zahartowani Ełk
 
SERIA 3 Godzina startu 09:36
Tor Imię Nazwisko Kategoria Klub
1 Piotr Tuszkiewicz E KKM KALORYFER
2 Andrzej Romanowski D Lodołamacze
3 Grzegorz Kamiński E RKM SOPELEK
4 Robert Jagiello E Lodołamacze Biała Podlaska
 
SERIA 4 Godzina startu 09:39
Tor Imię Nazwisko Kategoria Klub
1 Karol Bandzarewicz C Suplementy.pl
3 Grzegorz Perchaluk E Arua Aqua
4 Marek Przyborowski D MWSC Zahartowani Ełk
 
SERIA 5 Godzina startu 09:42
Tor Imię Nazwisko Kategoria Klub
1 Anna Haraś-Dąbrowska D Arua
2 Olga Momot B Niezrzeszona
3 Anna Oleksiuk D Bialski Klub Morsa
4 Marta Szcześniak D Morsy Jeziorko Czerniakowskie
 
SERIA 6 Godzina startu 09:45
Tor Imię Nazwisko Kategoria Klub
1 Grzegorz Kumiszcza C MWSC Zahartowani Ełk
2 Adam Ostrowski C Niezrzeszony
3 Albert Witkowski D Malborskie Morsy
4 Maciej Klepacki D MWSC Zahartowani Ełk
 
SERIA 7 Godzina startu 09:48
Tor Imię Nazwisko Kategoria Klub
1 Mateusz Jakoniuk B Niezrzeszony
2 Franciszek Korulczyk A Narwal Międzyrzec Podlaski
3 Piotr Dziubak B Niezrzeszony
4 Piotr Fronc C Morsy Ciechanowiec Team
 
SERIA 8 Godzina startu 09:51
Tor Imię Nazwisko Kategoria Klub
1 Karolina Cieślik D MWSC Zahartowani Ełk
2 Mirosław Piechowski D MWSC Zahartowani Ełk
3 Michal Reczek C Niezrzeszony
 
25m - klasyczny wyniki etapu Godzina startu 09:55
 
SERIA 1 Godzina startu 09:55
Tor Imię Nazwisko Kategoria Klub
1 Marcin Schabowski C Harciole
2 Kamil Bieszczad A Świętochłowicki Klub Morsów Harciole
3 Robert Mikołajuk C Arua
4 Grzegorz Karczewski D Międzyrzec Podlaski
 
SERIA 2 Godzina startu 09:58
Tor Imię Nazwisko Kategoria Klub
1 Anna Haraś-Dąbrowska D Arua
2 Alina Stankiewicz E RKM Sopelek
3 Katarzyna Kojder D Morsy Tarnów
4 Teresa Kumiszcza C MWSC Zahartowani Ełk
 
SERIA 3 Godzina startu 10:01
Tor Imię Nazwisko Kategoria Klub
1 Grzegorz Perchaluk E Arua Aqua
2 Robert Próchniak E MWSC Zahartowani Ełk
3 Andrzej Romanowski D Lodołamacze
4 Piotr Tuszkiewicz E KKM KALORYFER
 
SERIA 4 Godzina startu 10:04
Tor Imię Nazwisko Kategoria Klub
1 Marta Szcześniak D Morsy Jeziorko Czerniakowskie
2 Agata Klepacka C MWSC Zahartowani Ełk
3 Agnieszka Lipińska C MWSC Zahartowani Ełk
4 Karolina Cieślik D MWSC Zahartowani Ełk
 
SERIA 5 Godzina startu 10:07
Tor Imię Nazwisko Kategoria Klub
1 Paweł Kurowski D Niezrzeszony
2 Albert Witkowski D Malborskie Morsy
3 Dariusz Saramok C Moczykije i moczy Grażyny
4 Kamil Wolski C Klub Moczy kije i Moczy Grażyny
 
SERIA 6 Godzina startu 10:10
Tor Imię Nazwisko Kategoria Klub
1 Paweł Smyk C Arua
 
100m - dowolny wyniki etapu Godzina startu 10:15
 
SERIA 1 Godzina startu 10:15
Tor Imię Nazwisko Kategoria Klub
1 Marcin Schabowski C Harciole
2 Kamil Bieszczad A Świętochłowicki Klub Morsów Harciole
3 Franciszek Korulczyk A Narwal Międzyrzec Podlaski
4 Patryk Pawlaczyk B Niezrzeszony
 
SERIA 2 Godzina startu 10:22
Tor Imię Nazwisko Kategoria Klub
1 Mateusz Smolny C Niezrzeszony
2 Piotr Lach E Lodołamacze Biała Podlaska
3 Grzegorz Kamiński E RKM SOPELEK
4 Michał Raczkiewicz E Niezrzeszony
 
SERIA 3 Godzina startu 10:29
Tor Imię Nazwisko Kategoria Klub
1 Wiktor Waszczuk C KS RedLion MuayThai Międzyrzec Podlaski
3 Wojciech Góral C Biegacze pomagacze
4 Grzegorz Kumiszcza C MWSC Zahartowani Ełk
 
SERIA 4 Godzina startu 10:36
Tor Imię Nazwisko Kategoria Klub
1 Edyta Karwowska D Morsy Siedlce
2 Irmina Michalak B Niezrzeszona
3 Marta Szcześniak D Morsy Jeziorko Czerniakowskie
 
SERIA 5 Godzina startu 10:43
Tor Imię Nazwisko Kategoria Klub
1 Piotr Fronc C Morsy Ciechanowiec Team
2 Mirosław Piechowski D MWSC Zahartowani Ełk
 
25m - motylkowy wyniki etapu Godzina startu 10:50
 
SERIA 1 Godzina startu 10:50
Tor Imię Nazwisko Kategoria Klub
1 Kamil Bieszczad A Świętochłowicki Klub Morsów Harciole
2 Krzysztof Momot E Niezrzeszony
3 Marcin Schabowski C Harciole
4 Patryk Pawlaczyk B Niezrzeszony
 
SERIA 2 Godzina startu 10:53
Tor Imię Nazwisko Kategoria Klub
1 Edyta Karwowska D Morsy Siedlce
2 Dorota Durka D Morsświry Warszawa
3 Beata Drywulska E Morsy Siemiatycze
4 Irmina Michalak B Niezrzeszona
 
SERIA 3 Godzina startu 10:56
Tor Imię Nazwisko Kategoria Klub
1 Robert Jagiello E Lodołamacze Biała Podlaska
2 Piotr Tuszkiewicz E KKM KALORYFER
3 Olga Momot B Niezrzeszona
 
100m - klasyczny wyniki etapu Godzina startu 11:10
 
SERIA 1 Godzina startu 11:10
Tor Imię Nazwisko Kategoria Klub
1 Kamil Bieszczad A Świętochłowicki Klub Morsów Harciole
2 Marcin Schabowski C Harciole
3 Robert Mikołajuk C Arua
4 Grzegorz Kumiszcza C MWSC Zahartowani Ełk
 
SERIA 2 Godzina startu 11:15
Tor Imię Nazwisko Kategoria Klub
1 Tomasz Komorniak D Morsy Łuków
2 Albert Witkowski D Malborskie Morsy
3 Marcin Parząrka Lipiński D Malborskie Morsy
4 Piotr Tuszkiewicz E KKM KALORYFER
 
SERIA 3 Godzina startu 11:20
Tor Imię Nazwisko Kategoria Klub
1 Aleksandra Bednarek B Worthersee Swim
2 Agnieszka Maciejewska D Morsświry Warszawa
3 Marta Szcześniak D Morsy Jeziorko Czerniakowskie
 
SERIA 4 Godzina startu 11:25
Tor Imię Nazwisko Kategoria Klub
1 Grzegorz Perchaluk E Arua Aqua
2 Piotr Lach E Lodołamacze Biała Podlaska
3 Konrad Gąsiorowski C Arua
 
50m - dowolny wyniki etapu Godzina startu 11:35
 
SERIA 1 Godzina startu 11:35
Tor Imię Nazwisko Kategoria Klub
1 Franciszek Korulczyk A Narwal Międzyrzec Podlaski
2 Piotr Tuszkiewicz E KKM KALORYFER
3 Marcin Schabowski C Harciole
4 Kamil Bieszczad A Świętochłowicki Klub Morsów Harciole
 
SERIA 2 Godzina startu 11:40
Tor Imię Nazwisko Kategoria Klub
1 Albert Witkowski D Malborskie Morsy
2 Grzegorz Kumiszcza C MWSC Zahartowani Ełk
3 Robert Jagiello E Lodołamacze Biała Podlaska
4 Krzysztof Momot E Niezrzeszony
 
SERIA 3 Godzina startu 11:45
Tor Imię Nazwisko Kategoria Klub
1 Tomasz Złomańczuk C Niezrzeszony
2 Wiktor Waszczuk C KS RedLion MuayThai Międzyrzec Podlaski
3 Konrad Teper C Morsy-chlorsy- Dzikie Malinki
4 Adam Ostrowski C Niezrzeszony
 
SERIA 4 Godzina startu 11:50
Tor Imię Nazwisko Kategoria Klub
1 Beata Drywulska E Morsy Siemiatycze
2 Edyta Karwowska D Morsy Siedlce
3 Marta Szcześniak D Morsy Jeziorko Czerniakowskie
4 Dorota Durka D Morsświry Warszawa
 
SERIA 5 Godzina startu 11:55
Tor Imię Nazwisko Kategoria Klub
1 Grzegorz Kamiński E RKM SOPELEK
2 Marek Przyborowski D MWSC Zahartowani Ełk
3 Piotr Fronc C Morsy Ciechanowiec Team
4 Piotr Dziubak B Niezrzeszony
 
12:00 -13:00 przerwa obiadowa
Zlot Morsów/przemarsz po rozżarzonych węglach!
 
400m - dowolny wyniki etapu Godzina startu 13:00
 
SERIA 1 Godzina startu 13:00
Tor Imię Nazwisko Kategoria Klub
1 Marcin Schabowski C Harciole
2 Jerzy Skulimowski F Zimnomaniacy Grodzisk Mazowiecki
 
50m - klasyczny wyniki etapu Godzina startu 13:20
 
SERIA 1 Godzina startu 13:20
Tor Imię Nazwisko Kategoria Klub
1 Grzegorz Kumiszcza C MWSC Zahartowani Ełk
2 Marcin Schabowski C Harciole
3 Paweł Kurowski D Niezrzeszony
4 Robert Jagiello E Lodołamacze Biała Podlaska
 
SERIA 2 Godzina startu 13:25
Tor Imię Nazwisko Kategoria Klub
1 Aleksandra Bednarek B Worthersee Swim
2 Beata Drywulska E Morsy Siemiatycze
3 Dorota Durka D Morsświry Warszawa
4 Katarzyna Kojder D Morsy Tarnów
 
SERIA 3 Godzina startu 13:30
Tor Imię Nazwisko Kategoria Klub
1 Grzegorz Karczewski D Międzyrzec Podlaski
2 Tomasz Komorniak D Morsy Łuków
3 Robert Mikołajuk C Arua
4 Kamil Bieszczad A Świętochłowicki Klub Morsów Harciole
 
SERIA 4 Godzina startu 13:35
Tor Imię Nazwisko Kategoria Klub
1 Grzegorz Perchaluk E Arua Aqua
2 Albert Witkowski D Malborskie Morsy
3 Marcin Parząrka Lipiński D Malborskie Morsy
4 Piotr Tuszkiewicz E KKM KALORYFER
 
SERIA 5 Godzina startu 13:40
Tor Imię Nazwisko Kategoria Klub
1 Anna Haraś-Dąbrowska D Arua
2 Teresa Kumiszcza C MWSC Zahartowani Ełk
3 Alina Stankiewicz E RKM Sopelek
4 Karolina Cieślik D MWSC Zahartowani Ełk
 
SERIA 6 Godzina startu 13:45
Tor Imię Nazwisko Kategoria Klub
1 Dariusz Gąsiorowski E Niezrzeszony
2 Włodzimierz Gąsiorowski E Arua
3 Konrad Gąsiorowski C Arua
4 Mirosław Piechowski D MWSC Zahartowani Ełk
 
200m - dowolny wyniki etapu Godzina startu 13:55
 
SERIA 1 Godzina startu 13:55
Tor Imię Nazwisko Kategoria Klub
1 Marcin Schabowski C Harciole
2 Grzegorz Kumiszcza C MWSC Zahartowani Ełk
3 Dariusz Grzymkowski E MWSC Zahartowani Ełk
 
SERIA 2 Godzina startu 14:03
Tor Imię Nazwisko Kategoria Klub
1 Edyta Karwowska D Morsy Siedlce
2 Marta Szcześniak D Morsy Jeziorko Czerniakowskie
 
200m - klasyczny wyniki etapu Godzina startu 14:20
 
SERIA 1 Godzina startu 14:20
Tor Imię Nazwisko Kategoria Klub
1 Aleksandra Bednarek B Worthersee Swim
2 Katarzyna Kojder D Morsy Tarnów
3 Marta Szcześniak D Morsy Jeziorko Czerniakowskie
4 Robert Mikołajuk C Arua
 
Sztafeta - 4x25m wyniki etapu Godzina startu 14:30